Agroturystyka domek ASTRA na Kaszubach


Region: KASZUBY
Szklana Huta

tel.: 58 687 50 21

Ilosc osob w pokoju/domku:
od 3 do 5 max. 5

Dom znajduje się w miejscowości Szklana Huta. Dookoła rozciągają się duże kompleksy leśne, w których nie brakuje jagód i grzybów.

Do jeziora jest ok.200m, nad jeziorem jest pomost i kąpielisko. Dla chętnych w odległości kilku kilometrów znajduje się świetny ośrodek jeździecki Zdroje. W Lipuszu w sezonie letnim odbywa się wiele imprez na stadionie, stamtąd też rozpoczynają się atrakcyjne spływy kajakowe szlakiem Wdy.

Proponujemy dla gości apartament na piętrze domu. Jest tam pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia, ubikacja oraz łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Do mieszkania dla gości prowadzi osobne wejście.W pokoju dziennym jest telewizor, radio, stół oraz rozkładana kanapa dla dwóch osób.

W kuchni przygotowane jest pełne wyposażenie, jest tu kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia i garnki.

Przed domem jest drewniana altana ze stołami i ławami oraz murowany gril. Można tu miło odpocząć po kąpielach w jeziorze, spacerach po lesie i zbieraniu jagód.

W cenie wynajmu do dyspozycji gości rowery, łódka oraz ponton a także przed domem kosz do koszykówki oraz kometka.

Wczasowiczom oferujemy produkty z własnego gospodarstwa: zawsze świeże jajka, warzywa, mleko.We wiosce, 30m od domu jest ogólnodostępny plac zabaw. Oprócz sprzętów dla dzieci są tam też: wiata, drewniane ławy i stoły oraz miejsce na ognisko.

Cena do 4 osób wynosi 100zł, 5 osób 125zł, 6 osób 150zł.

Dookoła Szklanej Huty ciągną się kilometry tras spacerowych i rowerowych po lasach i nad jeziorami. Jest tu piękna przyroda, niezwykłe krajobrazy Szwajcarii Kaszubskiej i tak potrzebne do udanego wypoczynku spokój i cisza.