Domki letniskowe i całoroczne w Beskichach


3 drewniane domki w górach, do wynajęcia, całoroczne. SYLWESTER ZAJĘTY! - W domku salon z kominkiem, 3 sypialnie, taras z widokiem na góry. W pobliżu atrakcyjne trasy narciarskie!, max do 8 osób.
BESKIDY, miejscowość: Nowica
Stylowy, góralski domek u stóp Babiej Góry, - w promieniu 4km jest 12 wyci±gów narciarskich, w tym krzesełkowy Mosorny Groń!!!
BESKIDY, miejscowość: Zawoja
Murowany domek w górach! - Domek z kominkiem, kuchni±, jadlni± i całym wyposażeniem. Wokoło domku duży ogród i sad, oraz miejsce na ognisko. , max do 7 osób.
BESKIDY, miejscowość: Kasinka
Nowy całoroczny urokliwy domek w górach do wynajęcia - Oferujemy wynajem całego superkomfortowego domu dla rodziny lub przyjaciół, położonego niedaleko rynku głównego w Piwnicznej Zdroju. Dom jest w stanie pomie¶cić 9-10 osób, w tym maksymalnie 7 dorosłych. , max do 10 osób.
BESKIDY, miejscowość: Piwniczna-Zdrój
Beskidy - domek w Beskidach, - Nieduży domek całoroczny, zapraszamy na wypoczynek i wędrówki po górach!
BESKIDY, miejscowość: Juszczyn
Góry - komfortowy domek całoroczny w Beskidach. - W domku TV, kominek, w ogrodzie duzo zieleni, miejsce do wypoczynku, i niewielki basenik szczególnie atrakcyjny dla dzieci.
BESKIDY, miejscowość: Tylicz
Domki w górach - Zawoja, Beskid Żywiecki. - Drewniany domek w górach, 2 sypialnie, salonik z kominkiem, taras, pełne wyposażenie. Blisko do wyci±gu narciarskiego, w pobliżu 12 kolejnych wyci±gów. , max do 9 osób.
BESKIDY, miejscowość: Zawoja
Góralska chata oraz pokoje w gospodarstwie w Gorcach! - Pokoje wczasowe oraz chata do wynajęcia. Przepiekne tereny i przyroda Gorczańskiego Parku Narodowego. Możliwo¶ć wyżywienia!
BESKIDY, miejscowość: Koninki
Stara, góralska chata w Szczyrku, - chata po remoncie, wysoki standard, bardzo dobre wyposażenie - telewizja cyfrowa n, internet bezprzewodowy, zmywarka. W pobliżu wyci±gi narciarskie i szlaki turystyczne!!!
BESKIDY, miejscowość: Szczyrk
Dom w górach w Beskidzie Wyspowym - wspaniałe warunki wypoczynku przez cały rok. Zapraszamy na górskie wycieczki, narty i wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. , max do 16 osób.
BESKIDY, miejscowość: Jurków
Samodzielny domek jednorodzinny w górach, całoroczny, na miejscu teren do paintballa! - Domek u stóp Skrzycznego, z malowniczym pejzażem otaczaj±cych gór Beskidu ¦l±skiego, Żywieckiego i Małego. Koło domu ogród z altan± i grillem. , max do 8 osób.
BESKIDY, miejscowość: Kalna
W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Poł±czenie komfortu i miłej atmosfery sprawi±, że wczasy u nas będ± sam± przyjemno¶ci±...

W GÓRACH

Niedrogi pensjonat z basenem w Krynicy Górskiej

Poł±czenie komfortu i miłej atmosfery sprawi±, że wczasy u nas będ± sam± przyjemno¶ci±...