Tutaj akceptujemy zwierzęta!


Samodzielny, całoroczny domek z ogrodem i kominkiem nad jeziorem Węgorzyno. - Raj dla rodzin z dziećmi, mamy ¶wietny plac zabaw. Na ciepłe wieczory jest altana z grillem i miejsce na ognisko. Jest miejsce do gry w koszykówkę i siatkówkę oraz stół do ping-ponga!, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy 150m2 pod lasem, 150m od jeziora. - W domu kominek, TV, balkon. Przy domu mnóstwo zieleni, piaskownica , hu¶tawka, stoły, ławy, parasole. , max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Tuszkowy, akceptujemy zwierzęta
Komfortowo wyposażony, ogrzewany, całoroczny domek nad jeziorem - W ogrodzie hu¶tawka, meble ogrodowe, grill, plac zabaw dla dzieci i altana. Nad jeziorem jest przyjemna plaża oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. , max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamienica Królewska, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy / całoroczny z własnym jeziorem i łódk± do wędkowania! - W domku 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym i TV. Bardzo duży teren wkoło domku, meble ogrodowe, boisko, siatkówka, siłownia do dyspozycji! , max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Lipusz, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy w Nadolu nad jeziorem Żarnowieckim. - Domek z pięknym ogrodem w Nadolu, oczko wodne, altana, wędzarnia. 200m do jeziora Żarnowieckiego. W domku dobre wyposażenie, tv, kominek. , max do 7 osób.
POMORZE, miejscowość: Nadole, akceptujemy zwierzęta
Zapraszamy na Sylwestra na Kaszubach!
Samodzielny, murowany, całoroczny domek z kominkiem.
- Domek stoi miedzy jeziorami Wegorzyno i Mausz, przy domu boisko do siatki i nogi, plac zabaw, hu¶tawki, karuzela itp., max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Komfortowy, całoroczny domek dla 12 osób, z kominkiem. - Dla go¶ci sauna, ping-pong, bilard, piłkarzyki. W ogrodzie drewniana altana, hustawka i piaskownica dla dzieci, gril, meble ogrodowe i parasolol. Na miejscu 2 rowery i łódka., max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Jamno, akceptujemy zwierzęta
Domek z kominkiem 100m od jeziora. - Dom jest wkomponowany w pełn± zieleni skarpę. W dużym ogrodzie do państwa dyspozycji s± meble ogrodowe, hamak i parasol., max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Rekowo, akceptujemy zwierzęta
Domek 150m od molo na jeziorze Żarnowieckim! - W domku salon z kominkiem poł±czony z hollem i kuchni±, gdzie do dyspozycji jest ntv, przed domem parasol, meble, grill., max do 6 osób.
POMORZE, miejscowość: Nadole, akceptujemy zwierzęta
Apartamenty i pokoje nad morzem! - Do dyspozycji salon z kominkiem, TV aneksem kuchennym. Wokoło domu działka 2400m2, drzewa, krzewy, oczko wodne, hu¶tawki i zjeżdżalnia , max do 12 osób.
POMORZE, miejscowość: Kopalino, akceptujemy zwierzęta
Bory Tucholskie - domki letniskowe w Czernicy, - nad brzegiem jeziora Dybrzyk. Domki o wysokim standardzie, dookoła sosnowe lasy, trasy rowerowe i spacerowe, jazda konna, nauka, tereny!, max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Czernica, akceptujemy zwierzęta
Kaszuby - agroturystyka w Chmielnie, - 3 niezależne apartamenty! Każdy z kominkiem, aneksem kuchennym i dwiema sypialniami. 150m do jeziora Raduńskiego. Na dużym terenie wokoło gospodarstwa jest zarybiony staw z łódk± i rowerem wodnym, gdzie można wędkować bez opłat. Do wynajęcia, w Chmielnie., max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Chmielno, akceptujemy zwierzęta
Domek oraz 2 apartamenty - atrakcyjne położenie nad rzek± Wd± i blisko lasu. Na terenie posesji jest dużo miejsca rekreacyjnego, meble i grill. Do dyspozycji s± rowery, kajaki i ping-pong. , max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Loryniec, akceptujemy zwierzęta
Pokoje go¶cinne nad jeziorem, własna linia brzegowa! - Dla dzieci piaskownica, hu¶tawki. Trawiaste boisko do siatkówki i tenisa, łódka wiosłowa, piłki, rakiety do tenisa!, max do 16 osób.
KASZUBY, miejscowość: Niepoczołowice, akceptujemy zwierzęta
Domek dla 6-7 osób - Domek stoi na ogrodzonej działce 1350 m. S± meble ogrodowe, grill i miejsce na ognisko. Na całym terenie jest jest trawnik oraz drzewa owocowe i iglaki. , max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sominy, akceptujemy zwierzęta
Trzy domki letniskowe na bardzo dużej działce nad jeziorem, - na miejscu plac zabaw, trampolina, grill, ognisko oraz staw w którym można łowić ryby!, max do 18 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamienica Królewska, akceptujemy zwierzęta
Pokoje w Jastrzębiej Górze, wysoki standard! - Do dyspozycji internet bezprzewodowy Wi - Fi, ogrodzone miejsce na samochód, piaskownicę dla dzieci, w zacisznym miejscu 3-osbow± hu¶tawkę wspaniał± do odpoczynku oraz miejsce do grillowania., max do 3 osób.
POMORZE, miejscowość: Jastrzębia Góra, akceptujemy zwierzęta
Całoroczne domki drewniane oraz nowe apartamenty - o wysokim standardzie. malowniczo położone pod lasem w centrum Wyspy Sobieszewskiej ., max do 7 osób.
POMORZE, miejscowość: ¦wibno, akceptujemy zwierzęta
Całoroczny, murowany domek nad morzem. - W domku 2 pokoje, kuchnia, łazienka z kabin± prysznicow±. , max do 5 osób.
POMORZE, miejscowość: ¦wibno, akceptujemy zwierzęta
Nowy domek letniskowy Chatka Puchatka nad rzek± Wda. - W domku salon z kominkiem, 2 sypialnie, kuchnia, taras. Koło domu altana, grill, do dyspozycji ping-pong, kajaki. , max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Loryniec, akceptujemy zwierzęta
Bory Tucholskie, 2 drewniane domki letniskowe nad jeziorem BrzeĽno, - 30 i 80 metrów do jeziora, większy domek z kominkiem. Na miejscu prywatna plaża z pomostem, łódki, kajaki i rower wodny. , max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Milkowo, akceptujemy zwierzęta
Wczasy w le¶niczówce, wokoło tylko lasy i jeziora, jagody, grzyby, ryby... - Romantyczny nocleg na poddaszu le¶niczówki. Dodatkowo na miejscu jazda konna - rajdy, spacery konne po lesie, nauka jazdy. , max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Zdroje, akceptujemy zwierzęta
Drewniany domek letniskowy do wynajęcia. - Pełne wyposażenie, taras, duża, zielona działka!, max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Stara Kiszewa, akceptujemy zwierzęta
Apartament, samodzielne mieszkanie / pietro domu w gospodarstwie na Kaszubach. - Do jeziora jest ok.350m, nad jeziorem jest pomost i k±pielisko. Dookoła rozci±gaj± się duże kompleksy le¶ne, w których nie brakuje jagód i grzybów. , max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Szklana Huta, akceptujemy zwierzęta
Domek nad morzem 8-osobowy - w Kopalinie - Domek usytuowany jest na działce 700 m2,ogrodzonej, z wiat± na samochód. Odległo¶ć od morza 2,5 km/możliwo¶ć dojazdu do plaży samochodem/. Przed domkiem taras z meblami ogrodowymi i parasolem antysłonecznym oraz miejsce na ognisko., max do 9 osób.
POMORZE, miejscowość: Kopalino, akceptujemy zwierzęta
Drewniany domek dla 4-5 osób - Domek letniskowy znajduje się w odległo¶ci 100m od brzegu jeziora w lesie koło wsi Żakowo (2km od Sulęczyna). , max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Żakowo, akceptujemy zwierzęta
Zapraszamy na wypoczynek do komfortowego domu całorocznego położonego nad jeziorem Blanki - w¶ród pięknych krajobrazów w małej warmińskiej wsi Suryty. Do dyspozycji łódka, rowery wodne, pomosty, plaża 100m od domu!, max do 6 osób.
MAZURY, miejscowość: Suryty, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy w Gołubiu 100m od jeziora i k±pieliska!!! - Domek dla 4-6 osób, pełne wyposażenie, duży teren rekreacyjny, grill, taras. 100m do pięknego k±pieliska i wypożyczalni sprzętu wodnego!!!, max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Gołubie, akceptujemy zwierzęta
Domek / drewniana chata w¶ród ł±k i lasów, oaza ciszy i spokoju. - Z domu widok na ł±ki przez które płynie Wda. W domu salon z kominkiem, 3 sypialnie, cało¶ć w boazerii, urz±dzone skromnie, ale wygodnie. , max do 20 osób.
KASZUBY, miejscowość: Zdroje, akceptujemy zwierzęta
Wyspa Sobieszewska - nowe domki letniskowe nad morzem! - 250m od morza! Ogrodzona działka, blisko lasu, swietne warunki wypoczynku! Przed domkiem ganek, ławki, grill, parasol słoneczny!, max do 18 osób.
POMORZE, miejscowość: Sobieszewo, akceptujemy zwierzęta
Malowniczo położone domki letniskowe, nad jeziorem Węgorzyno, w Sulęczynie. - Dwa domki - murowany i drewniany, 10m od jeziora! Taras, grill, nad jeziorem pomosty i plaża.Super miejsce dla rodzin z dziećmi, wędkarzy, grzybiarzy..., max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Do wynajęcia trzy samodzielne apartamenty wczasowe - w agrogospodarstwie na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, Przy domu ogród, altana, plac zabawl, wkoło wiele pieknych jezior, lasy i rzeki. , max do 17 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa, akceptujemy zwierzęta
Pokoje / apartamenty nad jeziorem, własna linia brzegowa, plaża, łagodne zej¶cie do wody!!! - Dom położony jest 20m od brzegu jeziora, blisko lasu, na dużej - ok. 2000m działce. Przy domu duża altana z ławkami i stolikami, grill, hu¶tawka, drabinka i piaskownica., max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Szarlota, akceptujemy zwierzęta
Osobne mieszkanko w domku dla 2-4 osób - tanio - Dla naszych go¶ci przygotowali¶my pokój 2-4 osobowy z duzym łózkiem , kuchni± i łazienk±, z osobnym wej¶ciem z ogrodu.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Domek z kominkiem na Kaszubach - zacisze nad jeziorem, - dom w lesie, tuż nad brzegiem jeziora, na terenie Parku Krajobrazowego. 110m2, duży salon, widok na jezioro, łódka do dyspozycji!, max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Gołubie, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy nad jeziorem Wdzydzkim! - W domku 4 sypialnie, pokój dzienny, łazienka z pralk±! Działka 1500m², taras, meble ogrodowe, do k±pieliska z piaszczystym brzegiem 150m, łódka do dyspozycji!, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Zabrody, akceptujemy zwierzęta
Domki letniskowe jak Hobbitowo - zobacz koniecznie! - Niezwykle oryginalne domki nad jeziorem Gatno, ogromny teren z basenem, boiskiem i placem zabaw, na miejscu daniele, kucyk i konik!!!, max do 5 osób.
KASZUBY, miejscowość: Nowa Kiszewa - Chrósty, akceptujemy zwierzęta
Domek dla 6 osób nad jeziorem Żarnowieckim. - Pełne wyposażenie, blisko lasu i jeziora. Do najpiękniejszych plaż w Dębkach i Białogórze 15 minut drogi samochodem!, max do 6 osób.
POMORZE, miejscowość: Nadole, akceptujemy zwierzęta
Parterowy domek nad morzem, salonik z TV, sypialnia, aneks kuchenny. - Przed domem jest ogród z miejscem do grilowania oraz miejsce postojowe na dwa samochody. , max do 6 osób.
POMORZE, miejscowość: ¦wibno, akceptujemy zwierzęta
Domek na Kaszubach blisko jeziora Wiejskiego i lasu! - Przytulny domek na granicy lasu, 200m od jeziora. W domu 3 sypialnie, kominek, piękny ogród, meble ogrodowe, max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Ł±kie, akceptujemy zwierzęta
Domki letniskowe nad stawem, - Dwa domki 4-6 osobowe oraz dom z dwoma apartamentami 7 osobowymi. , max do 14 osób.
KASZUBY, miejscowość: Brodnica Górna, akceptujemy zwierzęta
Dom całoroczny oraz pokoje do wynajęcia. - Duża działka ze stawem i rzeczk±, rowery, 800m od jeziora. W domku 3 sypialnie, salon, TV-sat, kuchnia, łazienka., max do 9 osób.
KASZUBY, miejscowość: Kamienica Królewska, akceptujemy zwierzęta
Pokoje z łazienkami, duży ogród, blisko morza i lasu. - W ogrodzie plac zabaw dla dzieci, grill, stoły. Latem przy domu czynna jest stołówka gdzie podajemy smaczne, domowe posiłki!
POMORZE, miejscowość: Dębki, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy w nowoczesnym stylu, z kominkiem, 50m od jeziora!!! - W domku salon z kominkiem i tvc 32'', 4 sypialnie, pralka! Piękna okolica, jezioro, las, rowery, konie..., max do 7 osób.
KASZUBY, miejscowość: Mausz, akceptujemy zwierzęta
Murowany domek letniskowy / całoroczny 100m od jeziora! - Bardzo dobre wyposażenie, 4 sypialnie, dużym ogrodzie jest miejsce do wieczornego grilla i do zabawy dla dzieci. , max do 8 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Domek z kominkiem nad brzegiem jeziora Żarnowieckiego! - W domu salon z tv, 2 sypialnie, w kuchni zmywarka. Duży ogród, murowany grill, taras oraz łódka!, max do 6 osób.
POMORZE, miejscowość: Nadole, akceptujemy zwierzęta
Całoroczny, murowany domek nad jeziorem Raduń - W domku salon z kominkiem, 3 sypialnie, pralka, zmywarka, taras! Duży ogród, grill, trampolina, z domu widok na jezioro!, max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Raduń, akceptujemy zwierzęta
Dom go¶cinny - przez cały rok wypoczynek w bardzo miłej atmosferze, blisko do plaży, na miejscu siłownia, tenis stołowy, rowery, stały, szybki dostęp do internetu!
POMORZE, miejscowość: Hel, akceptujemy zwierzęta
O¶rodek wypoczynkowy ROZTOKA 200m od wyci±gów!!! - Duże, jasne pokoje, panorama Tatr za oknami, własna stołówka i blisko¶ć wyci±gów narciarskich to tylko niektóre z zalet , max do 58 osób.
TATRY, miejscowość: Bukowina Tatrzańska, akceptujemy zwierzęta
Domki Bukowy Las - 3 drewniane domki letniskowe nad jeziorem. - Działka ze stawem, 150m od jeziora. Domek bardzo ładny, nowy, całoroczny, w pełni wyposażony. , max do 10 osób.
KASZUBY, miejscowość: Liniewo, akceptujemy zwierzęta
Weekendy i wakacje w domu letniskowym w Rekowie, - Dom parterowy, pięknie położony, s±siaduje z lasem, położony pomiędzy dwoma jeziorami. W domku, kuchnia, trzy sypialnie, antresola, pokój go¶cinny z telewizj± satelitarn±, 2 tarasy. , max do 6 osób.
KASZUBY, miejscowość: Rekowo, akceptujemy zwierzęta
Pokoje wczasowe w Ostrowie nad morzem. - Ładne, słoneczne pokoje z balkonami i łazienkami w domu nad morzem. , max do 4 osób.
POMORZE, miejscowość: Ostrowo, akceptujemy zwierzęta
Domki letniskowe 100m od jeziora D±browskiwgo, k±pieliska i wypożyczalni sprzętu wodnego! - Domki z pełnym wyposażeniem, dwa pokoje, wkoło duża, zaciszna działka z hu¶tawk± i meblami odrodowymi. , max do 16 osób.
KASZUBY, miejscowość: Gołubie, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy / całoroczny nad brzegiem jeziora Wegorzyno, - 10m od wody! Do dyspozycji, bezpłatnie, sprzęt wodny: łódka, kajaki, rower wodny. Nad jeziorem pomost, obok boisko do siatkówki. , max do 12 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Domek letniskowy między jeziorami Mausz i Wegorzyno, - 100m od wody. Wokoło s± sosnowe bory i kilka mniejszych jeziorek. W domku 2 pokoje, kuchnia, łazienka. , max do 4 osób.
KASZUBY, miejscowość: Sulęczyno, akceptujemy zwierzęta
Gospodarstwo agroturystyczne w Zaborskim Parku Krajobrazowym, pokoje go¶cinne do wynajęcia. - Dookoła piękne, sosnowe lasy, czyste jeziora i rzeka. Na miejscu własne produkty z gospodarstwa. Noclegi w Borach Tucholskich!, max do 15 osób.
KASZUBY, miejscowość: Rolbik, akceptujemy zwierzęta